Про проект

 

Проект почався з думки, наскільки багато навколо товарів, але як часто процес пошуку та вибору розчаровує. Тонни реклами, фільтрів на сайтах, купа продуктів з невизначеним призначенням та невідомою надійністю…. Пошук втомлює, вибір не гарантує успіху та кайфу. 

 

На той момент ми всі мали величезну експертизу в рітейлі, туризмі (правильно було б назвати це outdoor), діджиталі та продажах. Лишилося лише перейти від мрії до дії, і створити проект, метою якого є підбір ідеального асортименту під потреби подорожуючих та туристів для гір, міста та поїздок будь-куди.

 

Ми - і про casual, і про outdoor! Бути туристом - це стан душі, це спосіб життя, і байдуже, в якому контексті - але цей майндсет лишається з тобою. Тому ми довго та скурпульозно підбирали товари так, аби активні, драйвові та відкриті люди могли досліджувати світ із задоволенням. А забезпечити надійним та стильним одягом та спорядженням - це вже наша турбота.

 

Ми також розуміємо, що часом зібратися кудись так, аби під час поїздки в гори чи на гірськолижний курорт не думати “блін, а це забув!” - важко. Важко тому, що ніколи там не бував, чи тому, що погода непередбачувана, а досвіду може бракувати. Дякуючи технологіям, ми змогли оформити наш досвід мандрівників та експертів з підбору товарів під активний відпочинок та гори. Тому горді надати тобі сервіс смарт складання чеклістів, які робить штучний інтелект на основі big data та спираючись на наші інсайдерські знання галузі.

 

Команда щирих та драйвових фахівців, яка працювала над проектом:

 

 

Cергій Немирський 

Засновник проекту, підприємець 

Мені завжди було дивно, наскільки багато людей захоплюється горами і подорожами, і при тому наскільки мало з них реально мандрують. Спочатку я думав, що це природно складно, однак потім зрозумів, що величезний вибір товарів та брак досвіду походів - це основновний бар'єр, який заважає почати. Як тільки я підтвердив цю гіпотезу, запуск свого проекту, який би вирішував цю проблему, стало лише питанням часу. І от ми тут! :)

Анна Гасюк

Підприємець, експерт з туристичного спорядження

Люблю відкривати для себе нові незвичні місця та подорожувати Україною. Чим гірша погода - тим цікавіші пригоди:) Zibrav для мене як особиста зона комфорту, можна не переживати про те, що десь щось буде зайвим чи навпаки забудеться, все чітко!

Микола Панченко

Інженер-розробник, web-девелопер

Це надзвичайно цікаво досліджувати інші світи, культури та ідеї але не треба забувати залишати щось і по собі.

 

Євгенія Мінаєва

Маркетолог-партнер

Я з рюкзаком з дитинства. Гори, ліси, нові міста і країни - це все моє. Я із ZibraV тому, що завдяки проекту ми нарешті можемо зробити світ аутдор одягу та спорядження менш складним та важким до сприйняття для людей, які тільки починають чи не є профі. Не треба читати Вікіпедію, гадати на таро, питати сенсея з гори мудреців, аби зібратися в довгий похід :)

 

 

 

 

Віталій Дутка

Консультант з бізнес-управління та технологій

Гори, скелі, ватра - часом це все,що потрібно для щастя. Команда ZibraV поділяє ці цінності і ділиться цим зі світом. Саме тому я з проектом :)

 

Чернишук Вікторія

Web-розробник

8 років займалася скелелазінням, зараз моє захоплення - повітряне кільце. Дуже люблю читати. І подорожувати, а коли збираєшся кудись постійно виявляється, що чогось бракує. Тому дуже круто, що ми зробили сервіс, який допомагає вирішити цю проблему!

 

 

 

 

 

Роман Працьовитий

Підприємець, інженер, логіст

Zibrav проєднює моє хоббі і професійну діяльність: подорожі і вирішення технічних завдань,  складних і цікавих. Саме тому я тут!

 

 

Назарій Петрешак

SEO спеціаліст

Я мандрую кілька разів на рік. Це дозволяє пізнавати красу нашої планети, знайомитись з новими культурами і більше цінувати власний дім. А Zibrav зробить мандри набагато зручнішими :)

 

Надія Терещук

Дизайнер у сфері брендингу та комунікаційного дизайну

Люблю подорожі, люблю і організовувати їх сама, і коли за мене все робить туроператор. Наш проект дозволяє зробити і те, і те, лише маршрут лишається за користувачем.

Андрій Васильків

UI/UX дизайнер

Обожнюю екстримальні види активностей, креативне мислення, музику та хороших людей. Все це знайшов в команді ZibraV!

Оля Мартинів

Цифрова художниця, графічна дизайнерка

Я художник з освітою видавця. Люблю книги, комікси та відео ігри. Обожнюю природу та щирих людей. Прагну зробити світ більш гармонійним. ZibraV для мене - команда, де від початку працюють над революційними підходами в сфері. Дуже багато роботи було зроблено для того, щоб якісно змінити досвід підготовки до подорожей. Вірю, що це нове краще майбутнє)

 

Антон Хархаліс

QA інженер

Безмежно кайфую від подорожей з сімєю, та досліджень нових місць. Чому я із ZibraV - бо втомився від забутих вдома зарядки, трекінгових палок чи мембранної куртки :) Вірю, що можна поїхати в подорож і нічого не забути.